19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 98. yıl dönümü ilçemizde de coşkuyla kutlandı.
 
Tören, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Arif YILMAZ'ın Atatürk Anıtı'naçelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları İmamoğlu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü futbol sahasında düzenlenen etkinliklerle devam etti.
 
Törene, Kaymakam Vekili Vali Yardımcımız Sayın Kadir OKATAN, Belediye Başkanı Gazi ADAMHASAN, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
 
İmamoğlu futbol sahasında düzenlen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Arif YILMAZ günün anlam ve önemi hakkında konuşma yaptı. Daha sonra öğrenciler tarafından şiirler okundu, folklor, halat çekme oyunları ve mehter takımı eşliğinde boks, güreş ve halter gösterileri yapıldı.
 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Kadir OKATAN  ve protokol tarafından birincilik, ikincilik ve üçüncülük madalyon ve kupası verilerek tören sona erdi.