İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda, ilçemiz öğretmenevi toplantı salonunda muhtarlar, güvenlik ve halkla buluşma toplantısı düzenlendi.
 
Toplantıya ilçe Kaymakamı Alper TANRISEVER, ilgili  kurum müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
 
Ramazan Bayramı nedeniyle toplantıya katılanların   Bayramlarını tebrik etti.
 
        Mahalle muhtarları ve vatandaş sorunları ile talep ve beklentilerini anlattı.
 
 Toplantıda tek tek söz alan mahalle muhtarları ve vatandaş elektrik, su, ulaşım, sosyal hizmet, tarım, eğitim,  alt   yapı kanalizasyon konuları başta olmak üzere görev yaptıkları mahallelerde yaşadıkları sorunlar ile talep ve beklentilerini anlattı. Kurum yetkilileri ile bilgi alışverişinde bulundu. 
 
Kaymakam TANRISEVER, “Sorunların çözümü noktasında her türlü desteği vermeye devam edeceğiz”
 
Muhtarların sorunlarını dinleyen İlçe Kaymakamı Alper TANRISEVER,  muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada, gerçekleştirilen bu toplantılarda dile getirilen sorunların çözümü için ivedilikle hareket edileceğini, tüm kurum yetkililerinin gerekli hassasiyetin gösterileceğinden  emin olunmasını istedi.
 
Ayrıca, ilçemize kaçak hayvan girişlerinin önlenmesi için  güvenlik güçlerine yardımcı olmalarını, bunun dışında düğünlerde silah sıkmanın yasak olduğunu,  yasağa uymayanların hakkında yasal işlemlerin uygulanacağı hakkında mahalle halkının bilgilendirilmesini  dile getirdi.