İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda, ilçemiz öğretmenevi toplantı salonunda muhtarlar, güvenlik ve halkla buluşma toplantısı düzenlendi.
 
 Toplantıya ilçe Kaymakamı Alper TANRISEVER, Belediye Başkanı Gazi ADAMHASAN, Adana DSİ 6.Bölge Müdürlüğü yetkilileri,  kurum müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
 
 
 
  Mahalle muhtarları ve vatandaşlar talep ve beklentilerini dile getirdi.
 
 Toplantıda tek tek söz alan mahalle muhtarları ve vatandaşlar elektrik, su, ulaşım, sosyal hizmet, tarım, eğitim,  alt   yapı sorun talep ve beklentilerini anlatıp kurum yetkilileri ile bilgi alışverişinde bulunuldu. 
 
DSİ 6.Bölge Müdürlüğü yetkilileri tarafından yedi göze barajı tarımsal sulama projesi ve toplulaştırma konularında bilgi alışverişinde bulunuldu.
 
 Kaymakam TANRISEVER, “Sorunların çözümü noktasında her türlü desteği vermeye devam edeceğiz”
 
 İlçe Kaymakamı Alper TANRISEVER, gerçekleştirilen bu toplantılarda dile getirilen sorunların çözümü için ilgili kurumlardan istenilen bilgileri dile getirerek, sorunların çözülmesi noktasında ivedilikle hareket edildiğini, tüm kurum yetkililerinin gerekli hassasiyetin gösterileceğinden emin olunmasını istedi.
 
Muhtarların sorunlarını dinleyen Kaymakam TANRISEVER, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada, ilçemize kaçak hayvan girişlerinin önlenmesi, Yedigöze sulama kanalı kapakları ve çevresinin korunması için mahalle sakinlerinin uyarılması ve  güvenlik güçlerine yardımcı olunmasını, yasağa uymayanlar hakkında gerekli yasal işlem yapılacağı hususunda mahalle halkının bilgilendirilmesini belirtti.