İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün 05.11.2016 tarihli ve 8154 sayılı “Vatandaşla Buluşma” konulu yazısı gereğince, 19.10.2017 Perşembe günü Öğretmenevi toplantı salonunda    “Muhtarlar Toplantısı” gerçekleştirildi.
 
 Toplantıya ilçe Kaymakamı Alper TANRISEVER, ilgili  kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve muhtarlar katıldı.
 
 Kaymakamımız Alper TANRISEVER, Eylül ayında yapılan toplantıda dile getirilen sorunlar hakkında ilgili kurumlardan alınan bilgileri paylaştı. Daha sonra Muhtarlarımızın elektrik, su, ulaşım, tarım, eğitim,  alt ve üst yapı konuları başta olmak üzere görev yaptıkları mahallelerde yaşadıkları sorunlar ile talep ve beklentilerini dinledi. Kurum yetkilileri ile bilgi alışverişinde bulundu. 
 
 Bunun dışında, Kaymakam TANRISEVER muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada “Uyuşturucu ile mücadele konusunda ilçemizde güvenlik güçlerinin başarılı çalışmalar yaptığını, ancak halen küçük yaştaki çocuklar tarafından kullanıldığını, uyuşturucu ile mücadelede etkin sonuç alabilmek için güvenlik güçlerine halkın gerekli ihbarların yapması gerektiğini, bu konuda ailelerinde gerekli duyarlılığın göstermesini ve güvenlik güçleri ile birlikte hareket edilmesini” dile getirdi.